• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Od listopada wynajmę kawalerkę 24 m przy ul. Zagójskiej na 4 piętrze w bloku jest winda. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane z klimatyzacją. Mieszkanie jest po remoncie.Okolica...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja
    Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej. Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych. Teren objęty MPZP. Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul....

  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...

  • Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2
    1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością...

  • ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 121 m2 Warszawa-Wola⭐⭐⭐⭐
    1 / 6
    ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 121 m2 Warszawa-Wola⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 9 085 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,14 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola, w sąsiedztwie Fabryki...

  • SUPER biuro 121 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI
    SUPER biuro 121 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI

    Warszawa

    • 9 082 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym sąsiedztwi...

  • Nowoczesne, duże biuro 1133 m2 Warszawa-Wola
    1 / 6
    Nowoczesne, duże biuro 1133 m2 Warszawa-Wola

    Warszawa

    • 85 029 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 1133,73 m2. Biuro zajmuje całe piętro w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norb...

  • Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.
    1 / 7
    Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.

    Kłudno Nowe

    • 249 000 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/13, o powierzchni 1475m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o nieregularnym kształcie ok 38x70m, płaski i suchy. Je...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn

    Rusiec

    • 820 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień w upal...

  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • ⭐⭐⭐⭐ DUŻE, SUPER BIURO 375 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐
    1 / 9
    ⭐⭐⭐⭐ DUŻE, SUPER BIURO 375 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 375 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Browaró...

  • 4 pokoje biurowe 65m2, MEDIA , 3 m-ca parking
    1 / 8
    4 pokoje biurowe 65m2, MEDIA , 3 m-ca parking

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 65 m2, składający się w sumie z 5 pomieszczeń: 1. Pokój 24,48 m2 2. Pokój 8,91 m2 3. Pokój 14,58 m2 4. Holl 10,25 m2 5. Łazienka Podłogi...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 16 745 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, do wynajęcia powierzchnia biurowa 2145 mkw. netto, 2239 mkw. brutto z możliwością wydzielenia mniejszych modułów. Obecny podział pomieszczeń jest widoczny na planie w t...

  • Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kraśnicza Wola

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500m i wymiarach 26 x 57m położona w Kraśniczej Woli. Dla działki wydano prawomocne warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie domu m...

  • Lokal biurowy 203 m2, Dolny Mokotów, LUX
    1 / 5
    Lokal biurowy 203 m2, Dolny Mokotów, LUX

    Warszawa

    • 14 293 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wygodny, widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 203,12 m2. Biurowiec położony na Dolnym Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą cz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 7 860 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na poziomie 1 w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 137 m² netto / 148 m² brutto Piętro: 1 piętro ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINETY Swobodna aranża...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmij nowoczesne biuro serwisowane w spokojnej części Wilanowa Kompleks otoczony jest rozległymi terenami zielonymi i stawem, co zapewnia niepowtarzalny klimat pracy oraz rela...

  • Super BIURO 123 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA
    Super BIURO 123 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA

    Warszawa

    • 10 892 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 123,58 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Br...

  • ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 141 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐
    1 / 5
    ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 141 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 11 308 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 141,35 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Brow...

  • Nowość!  Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe
    1 / 14
    Nowość! Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastoweg...