• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 14 003 zł cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    podnajem-7,50 EUR/m2 !!! --------------------- Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 438 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Do...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane dla 7 osób. Tylko 1 500 zł/netto/osoba. Cena biura - 10 500 zł/nettp/msc. W cenie zawarte są wszystkie opłaty eksploatacyjne, w tym media, internet oraz serwis s...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 854 368 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 731 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1169 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 3 pokoje przy metrze
    1 / 16
    3 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy To mieszkanie łączy to, czego dziś szukają najbardziej wymagający najemcy: przestrzeń, światło, widok, doskonałą komunikację oraz idealne war...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 44 389 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 9
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 21 211 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    METRO DASZYŃSKIEGO, Do wynajęcia powierzchnie biurowe : 261 mkw. netto/ 273 mkw. brutto na piętrze szóstym 240 mkw. netto/ 252 mkw. brutto na piętrze drugim Bardzo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO
    49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuow...

  • Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16
    1 / 8
    Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-09-12 Do wynajęcia widne, przyjazne dla zwierząt studio w odnowionym budynku przy ul. Trojańskiej (Włochy – Okęcie). Nieruchomość: Składa się z salon...

  • Przestronne 2‑pokoje | 44 m² | loggia | garaż

    Warszawa » Ursus » ul. Górna Droga

    • 560 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone. Lokal skła...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 285 € cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    podnajem-7,50 EUR/m2 !!! --------------------- Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 438 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 645 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu, na 6 piętrze nowoczesnym biurowca niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 559 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 14 909 € cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 877 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 947 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 291 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 199 899 € cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 171 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1169 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Słupecka

    Warszawa » Ochota » ul. Słupecka

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Gró...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 18 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 19 780 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...