• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja.  *...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • 2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego
    1 / 14
    2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położo...

  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowsk...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zes...

  • Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów
    1 / 16
    Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie – Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro + Magazyn 400 m² | Warszawa Międzylesie  Do wynajęcia prezentuję  powierzchnię  biurowo-magazynową w świetnej lokalizacji przy ul. Zwoleńskiej. Kluczowe informacje: Powierzch...

  • Mieszkanie do wynajęcia od zaraz
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone w Warszawie w dzielnicy Wola, przy ulicy Kolskiej. Położone w przyjaznej okolicy, z zamkniętymi osiedlem posiadającym plac zabaw i fontannę dla dzieci,...

  • Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego
    1 / 6
    Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego

    Warszawa

    • 3 033 339 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 18 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom na kameralnym osiedlu, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności mieszkańców i wygodzie, jaką daje spokojna okolica z dobrym dostępem do komu...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biura dla zespołów od 5 osób - wszystko w cenie! Lokalizacja: Aleja Niepodległości - zejście do Metra Wierzbno (M1) 1500 PLN netto/os/mc ZAWIERA: ✅ Umeblowane biuro  ✅...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Salomea, Działkowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Salomea, Działkowa

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m², usytuowany na parterze budynku biurowo-magazynowego położonego na Okęciu. Lokal jasny i przestronny z witryn...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Kosmatki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Kosmatki

    Warszawa

    • 64 500 zł cena
    • 755 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BIURO 755 m² - KOSMATKI - 4 PIĘTRO - PODZIAŁ MOŻLIWY Duży moduł biurowy z opcją elastycznego podziału - Kosmatki 8! Piętro: 4 piętro Powierzchnia: 686,91 m² + 10% = 755,60 m² Pod...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

    1 / 15

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zmień sposób, w jaki pracuje Twój zespół. Zapomnij o uciążliwych dojazdach, remontach i fakturach za prąd czy kawę. Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei Niepodle...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki
    Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 100 m2 na terenie zamkniętym. Wysokość od 3m do 4m. Pomieszczenie ocieplone bez ogrzewania przy głównej ulicy Wawra. Rampa. Lokal przeznacz...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33
    1 / 5
    Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowy pokój biurowy o powierzchni 14 mkw z pełnym dostępem do węzła sanitarnego (WC) wraz z oddzielnym zapleczem kuchennym. Pokój wyposażony jest w 2/3 biurka +...