• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...

  • 84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa
    1 / 8
    84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    квартира має окремий земельний та іпотечний реєстр samodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od P...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 14 650 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Grodzisku Mazowieckim w strefie przemysłowej działka o powierzchni niemal 1,5ha z wydanymi warunkami zabudowy. Dojazd drogą gminną. Bezpośrednio przy działce sieć ener...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |
    1 / 11
    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok
    1 / 16
    Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 960 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw....

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super BIURO 101 m2! Dolny Mokotów! ⭐⭐⭐⭐⭐
    ⭐⭐⭐⭐⭐ Super BIURO 101 m2! Dolny Mokotów! ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 7 124 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wygodny, widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 101,24 m2. Biurowiec położony na Dolnym Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą c...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Połczyńska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Połczyńska

    Warszawa

    • 9 314 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połc...

  • ⭐⭐⭐⭐Super BIURO, URSUS, 88 m2, MEDIA , 3 m-ca park
    1 / 13
    ⭐⭐⭐⭐Super BIURO, URSUS, 88 m2, MEDIA , 3 m-ca park

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy w Warszawskiej dzielnicy Ursus (Czechowice) o powierzchni 88 m2, składający się w sumie z 5 pomieszczeń: 1. Biuro: 38,01 m2 2. Kuchnia: 13,74 m2 3. Biur...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisława Małachowskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisł...

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz eleganckiej przestrzeni biurowej w ścisłym centrum stolicy? To wyjątkowe biuro 8-osobowe w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego łączy prestiżową lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • Duże biuro 231 m2, super lokalizacja!
    Duże biuro 231 m2, super lokalizacja!

    Warszawa

    • 20 417 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 231,65 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i B...

  • Lokal biurowy 87.9m2 Mokotów Lux Warto
    1 / 5
    Lokal biurowy 87.9m2 Mokotów Lux Warto

    Warszawa

    • 6 692 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, o powierzchni 87,9 m2. składający się z 4 oddzielnych pomieszczeń biurowych, korytarza i łazienki: 1. Pokój 7,86m2 2. Pokój 5,55m2 3. Pokój 30,22 m2 4....

  • ⭐⭐⭐⭐ LUX 121 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐
    1 / 16
    ⭐⭐⭐⭐ LUX 121 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 7 897 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,5 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja z ochroną...