• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przed...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola

    Warszawa

    • 1 722 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 21 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,42 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza , w pobl...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐
    1 / 7
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐

    Warszawa

    • 6 460 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 95 m2. Biurowiec położony w strategicznym miejscu dzielnicy Włochy. Doskonale skomunikowany z miastem. W pobliżu lini...

  • Atrakcyjna lokalizacja, ładna działka Pęcice.

    Pęcice

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. MPZP p...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Broniewskiego

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. pięt...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 756 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczne biuro 64 m - "Eko Park" - Polecam

    Warszawa » Mokotów

    • 1 530 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny słoneczny lokal użytkowy, do zagospodarowania na biuro lub usługi. Idealny na biuro notarialne lub adwokackie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 6 232 800 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie.Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zabu...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 22 614 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, do wynajęcia bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa. Oferowany moduł biurowo usługowy 423 mkw., ma dostęp również do wind towarowych. Dostępne są również...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 24 600 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Mokotów, rejon Galerii Mokotów. Do wynajęcia na parterze budynku biurowego o powierzchnia 322 mkw., po klubie fitness. Duże witryny od strony ulicy oraz wejście...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 103 904 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote T...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...