• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Działka Brwinów, Pszczelińska
    1 / 3
    Działka Brwinów, Pszczelińska

    Brwinów

    • 450 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m 2 , zlokalizowana w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Stacja kolejowa w odległości 1,6 km...

  • Działka Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 5
    Działka Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 530 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 zlokalizowana w Podolszynie , gm. Lesznowola. Przybliżone wymiary: 45 m (szerokość) x 28 m / 22 m (długość). Media w ulicy: prąd (ok. 15 m), k...

  • Dom Milanówek
    1 / 8
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Mieszkanie Pruszków,
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszków,

    Pruszków

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa  (Do negocjacji) Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ,...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 42 796 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 886,61 m² netto (1 002,36 m² brutto), usytuowaną na 2. piętrze presti...

  • 63 m 2- Śródmieście /super adres
    1 / 10
    63 m 2- Śródmieście /super adres

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy w odnowionej kamienicy w centrum Warszawy. Koło Placu Bankowego na AL. Solidarności. Lokal odnowiony, odmalowany. Lokal składa się z trzech gabinetów, ł...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego

    Warszawa

    • 195 340 zł cena
    • 2 831 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa! Dostępne: 2523 m² netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem) Parter - 1 490 m2, Piętro 1 -...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska

    Warszawa

    • 39 600 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      Adres: ul. Sapieżyńska 10A, Śródmieście  Wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w obrębie Nowego Miasta w odległości około 300 m od Sądu Najwyższego.  Najbliższe st...

  • "Mordor" biura 150 do 300 m 2 - polecam !
    1 / 4
    "Mordor" biura 150 do 300 m 2 - polecam !

    Warszawa

    • 12 600 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura o powierzchni od 150 do 300 m 2 całe piętro. Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Stawka 84 zł/m2 +Vat zawiera już opłaty za energię, dodatkowo płatny tylko garaż: 3...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż.  Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 48 488 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, do wynajęcia bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa. Oferowany moduł biurowo usługowy 907 mkw., ma dostęp również do wind towarowych. Dostępne są również...

  • Lokal z dużą witryną 120 m2 Mokotów
    1 / 4
    Lokal z dużą witryną 120 m2 Mokotów

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pw. 120 m2 + 50 m2 widna piwnica przy głównej ulicy na Mokotowie. Blisko miejsca parkingowe - idealny na działalność handlowo-usługową. Duże witryny umożliwia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ostrobramska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Os...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Warszawa, ul. Ostrobramska 83 Do wynajęcia przestronne i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 46,3 m², położone w dogodnej lokalizacji n...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Ryżowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Ryżowa

    Warszawa

    • 3 233 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 56 950 zł cena
    • 957 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duża, elastyczna powierzchnia biurowa klasy A w strategicznym budynku przy Alejach Jerozolimskich! ​ Budynek posiada certyfikat środowiskowy BREEAM na poziomie „Very Good”, a na da...