• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 31 380 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 523 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane według potrzeb Najemcy w formie układu g...

  • Blisko Galerii Mokotów powierzchnia biurowa.
    1 / 8
    Blisko Galerii Mokotów powierzchnia biurowa.

    Warszawa

    • 2 376 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro o powierzchni 40 m 2 na Mokotowie blisko Galerii Mokotów. Pomieszczenia socjalne (jedno z nich posiada stołówkę). Gotowe do wprowadzenia bez mebli. Pomieszczenia...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa

    • 21 420 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      Biurowiec Atrium Plaza to budynek znajdujący się na terenie centrum biznesowego Warszawy, przy Alei Jana Pawła II, czyli granicą między Wolą, a Śródmieściem.  Jest otoczony głów...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwn...

  • Lokal użytkowy z witryną przy głównej ulicy -Praga
    1 / 6
    Lokal użytkowy z witryną przy głównej ulicy -Praga

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 93,5 m2 przy głównej ul. Praga Południe. Duża witryna umożliwia reklamę działalności - przy lokalu strefa bezpłatnego parkowania na ulicy. Głów...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Młynarska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Młynarska

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane / Warszawa / Wola / Metro Płocka   + Biuro 2-osobowe ---> 3 200 PLN netto / 1 miesiąc  + Biuro 3-osobowe ---> 4 800 PLN netto / 1 miesiąc + Biuro 4-osobowe --->...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 16 840 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na parterze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 293 m² netto / 319 m² brutto Piętro: PARTER (idealny dla klientów) ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIA...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 24 705 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 375 m².  Nowoczesny obiekt biurowy oferujący komfortową przestrzeń do pracy w biznesowej dzielnicy Mokotów. Budynek posiada wysoki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Szyszkowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Szyszkowa

    Warszawa

    • 4 980 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro w nowoczesnym parku dystrybucyjnym zlokalizowanym na Włochach. Niezależny lokal położony na parterze z miejscami parkingowymi przed budynkiem. Dobra lokalizacja...

  • Nowy Świat 94 m2 - kancelaria. notariat, biuro
    1 / 7
    Nowy Świat 94 m2 - kancelaria. notariat, biuro

    Warszawa

    • 10 230 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 93,8 m2 w kamienicy przy ul. Nowy Świat w Warszawie. Prestiżowy adres firmy. Doskonale skomunikowany z całą Warszawa. Lokal położony na II piętrze kamie...

  • Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa
    1 / 16
    Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa

    Pruszków

    • 490 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastaKomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna ko...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 15 750 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy?  To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum st...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Skierniewicka
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 1 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      + Czynsz bazowy: 1 300 PLN netto / 1 stanowisko pracy / 1 miesiąc  ................................................................................................................

  • Biuro 130 m - Mokotów super skomunikowane.
    1 / 9
    Biuro 130 m - Mokotów super skomunikowane.

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kameralne biuro 130 m 2 posiadające dużą windę, recepcje, 4 gabinetów, sale konferencyjną, serwerownie, pokój socjalny, toaletę. Lokal wyposażony jest w klimatyzację...

  • Blisko Al. Waszyngtona 135 m2 - Polecam !
    1 / 10
    Blisko Al. Waszyngtona 135 m2 - Polecam !

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 135 m2 w pełni umeblowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego na warszawskim Grochowie w otoczeniu zieleni z czterostanowiskowym park...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 977 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 4000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 867 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 897 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, piekar...