• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 190 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 3 800 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 80 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 4 644 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Mokotów » al. Jerozolimskie

    • 375 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu w pobliżu stacji metro Wilanowska, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na Bielanach 27 m do wynajęcia , kuchnia, łazienka ,pokój z balkonem, umeblowana ,dobra lokalizacja.

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów ul. Suwak

    Warszawa » Mokotów » ul. Suwak

    • 5 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ ENGLISH BELOW | PET FRIENDLYDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na 1....

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec ul. Marymoncka

    Warszawa » Bielany » ul. Marymoncka

    • 2 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia zadbane i przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Marymonckiej tuż obok stacji metra Słodowiec, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OSIEDLE, OGRODZONE, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. OBOK: - Warszawskiego Centrum Atletyki, - MAKRO, - Biedronka 1...

  • Biuro serwisowane w centrum Warszawy. Niezależne pokoje.
    1 / 6
    Biuro serwisowane w centrum Warszawy. Niezależne pokoje.

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy najem biur serwisowanych - do dyspozycji kilkuosobowe pokoje dla małych firm czy zespołów projektowych, startupów. Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy o krok o...

  • Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 2 231 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 1 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jed...

  • Działka budowlana - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 1 148 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 820 m² (ok. 23,50m x 35m), położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Działka numer 526...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 1 972 € cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 1 680 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja N...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 774 € cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48,40 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 25 192 zł cena
    • 536 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości...