• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "Willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięcio...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 790 482 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Stara Miłosna rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wesoła

    • 799 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymiprzestrzeńNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowi...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 88 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m² | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmyNieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zap...

  • Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 4 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wy...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Wiślicka

    Warszawa » Ochota » ul. Wiślicka

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Kameralna kawalerka  na warszawskiej Ochocie przy ul. Wiślickiej to przytulne, jasne mieszkanie w odnowionym, zadbanym budynku z lat 70, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie skł...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. Traktorzystów

    Warszawa » Ursus » ul. Traktorzystów

    • 2 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Krańcowa

    Warszawa » Włochy » ul. Krańcowa

    • 1 775 € cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 147,92 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 99 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 3 900 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla trzech osób na 9 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 875 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 70 osób na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krakowiaków

    Warszawa » Włochy » os. Krakowiaków

    • 3 523 € cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 261 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 49 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.700 m2 w odremontowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Zgoda

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zgoda

    • 14 507 € cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 42 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 w odremontowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 017 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: Atrakcyjny lokal biurowy o pow. 401 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Grodkowska

    Warszawa » Wola » ul. Grodkowska

    • 7 328 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    okolice CH Wola Park -------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 407,13 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grodkowskiej, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 6 460 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.95 m2 w budynku biurowym w okolicach ul. Łopuszańskiej na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Grodkowska

    Warszawa » Wola » ul. Grodkowska

    • 3 308 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn-blaszak o pow. 132,33 m2 do wynajęcia na warszawskiej Woli, na terenie obiektu magazynowo- produkcyjnego w okolicach ul. Grodkowskiej, poleca Prop...