• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 733)
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 2 281 662 zł cena
    • 5 394 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 6 działek 74/1/2/3/4/5/6 o łącznej powier...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 1 091 763 zł cena
    • 2 581 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 4 działki 74/1/2/3/4 o łącznej powierzchn...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynową ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 6 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kuchnia cateringowa o pow.72 m/kw w pełni wyposażona, z odbiorem sanepidu. Lokal mieści się na prywatnej posesji w spokojnej okolicy szybki dojazd do centrum , wokół biura i...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 060 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biuro-umeblowane albo biuro z mieszkaniem. Las Kabacki
    1 / 11
    Biuro-umeblowane albo biuro z mieszkaniem. Las Kabacki

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta BEZPOŚREDNIA; Rabat 50% za pierwszy miesiąc najmu (nie dotyczy ofert poprzez agencje nieruchomości), wynajmę z umeblowaniem. Wskazany czynsz to kwota brutto do zapłaty na ra...

  • 3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski
    1 / 15
    3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski

    Warszawa

    • 935 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje p...

  • Penthouse na Starym Mokotowie
    1 / 16
    Penthouse na Starym Mokotowie

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: dwupoziomowy apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Apartament posiada klimatyzację we wszys...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Opaczewska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Opaczewska

    Warszawa

    • 2 705 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,80 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Mieszkanie 3 pok. 81m2, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 1 440 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 – w jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Litewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Litewska

    • 8 330 € cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 339 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Litewskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 656 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.160 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 231 € cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 22,09 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 464 € cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 44,22 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 12 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 42 750 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 498 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska. poleca Property Office...