• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • Lokal Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta do najmu dostępna przełom VI/VII 2026 roku!!! Dom po kapitalnym remoncie na Mokotowie/Sadybie, wysoki standard wykończenia. Monitoring, alarm, miejsce postojowe - wia...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.W pełni wyposażone.. Zlokali...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami
    Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami

    Parzniew

    • 11 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia od połowy lipca część domu w Parzniewie przy ul. Głównej Do dyspozycji najemców trzy kondygnacje budynku w tym użytkowe poddasze. Budynek znajduje się w spokojnym mi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na tr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 10 440 € cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.572,66 m2 na 9 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 39 060 zł cena
    • 558 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    na placówkę edukacyjną, -------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.558 m2 na warszawskim Śródmieściu, niedaleko Ronda ONZ, poleca Pr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 7 589 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.101,19 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 493 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,92 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 12 128 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.161,70m2 na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 759 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,46 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Działka Pęcice ul. Wąska

    Pęcice » ul. Wąska

    • 799 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 651 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy działka  położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość nat...

  • Dom 78 m2 na działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala.

    Kosów

    • 570 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia.Dom:-powierzchnia użytkowa 78 m 2.-na działce w kształcie lekko spłaszcz...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 19 380 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.570m2. Przeznaczenie budynku: magazyn usługi handel hala produkcja drobna. Dostępność 24/7. Lokal na terenie dozorowanym, objętym monitoringiem....

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 990 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia 80.55 m2, magazynowa/warsztatowa. Lokal na parterze, duża brama dwuskrzydłowa o wymiarze w świetle 119 cm x 194 cm. Powierzchnia bez słupów. Lokal nadający...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomo...