• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Szukam mieszkania lub domu
    Szukam mieszkania lub domu

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukam mieszkania do 50 metrów ,2 pokoje kuchnia i łazienka,okolice Łomianek lub Łomianki z osobnym wejściem do budynku .kwota 3000zl z opłatami .

  • Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokojowy okolice Radzymina

    Radzymin

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokoje, Kuchnia, Łazienka 38m2, podpiwniczony z garażem. Na wsi koło Radzymina przy lesie, chętnie małżeństwo emerytów z wykształceniem minimum matura....

  • Mam do wynajecia pokoj z kuchnia
    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia

    Kobyłka

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia . Mieszkanie jest umeblowane, sprzet AGD RTV internet, moliwosc garazowania samochodu. Okolica spokojna, duzo zieleni. W poblizu sklepy, Lidl, Ros...

  • działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam łąkę i las
    Sprzedam łąkę i las

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna okolica - łąki i lasy dookoła 1 km od autobusu do Warszawy nr 705 Sklepy, szkoła , cukiernie , kościół itp. 1 ha łąka i 4000M2 Lasu dojazd przez las państwowy - droga tylko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Las i łąka 1.4ha w pięknej okolicy , 30 km od Warszawy gm. Radzymin działka rolna i leśna

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie

    Radzymin

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu 40m2. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta po remoncie Duży pokój z otwartą kuchnią o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon, s...

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w nowym obiekcie usługowo - handlowym. Bardzo dobra lokalizacja, sąsiedztwo urzędu gminnego, stacji PKP, sklepów, targowiska miejskiego. Możliwość dowolnej aranż...

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.