• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • 1 / 2
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 635 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1054 m² znajdująca się w pobliżu ul. Narutowicza w Kobyłce Stefanówce.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 200 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o pow. 525,5 m² znajdujący się w Zielonce.~~Budynek podzielony jest na 2 części:~a) od frontu położona na 3 kondygnacjach część usługowa :~...

  • Działka Adamówek ul. Prosta

    Adamówek » ul. Prosta

    • 370 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INTERESUJACA działka budowlana blisko Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego, w Dobrzyniu gm. Czosnów. Wydane warunki zabudowy. Możliwość sprzedaży z projektem zagospodarowa...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m, usytuowany na I piętrze budynku położonego w centrum Radzymina. Lok...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 5 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Radzymina o powierzchni 102 m2 z opcją wynajmu dodatkowych 20m2 na piętrze, połączonych b...

  • Sprzedam dom w Radzyminie

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży piękny dom, odebrany w 2014 roku,budowany dla siebie,z czerwonej cegły,z bardzo dobrych materiałów,w domu znajdują się 4 sypialnie. Dwie sypialnie mają wyjście...

  • 1 / 2
    Bezpośrednio działka Stare Babice 997 m2

    Stare Babice

    • 60 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna o powierzchni 997 m2 w Starych Babicach (dzielnica Pohulanka), gmina Stare Babice. Rzutem działki jest prostokąt. Działka nie jest użytkow...

  • Dom Ruda

    Ruda

    • 469 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM POŁOŻONY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI - 3 KM OD BUDOWANEGO WJAZDU NA S8 NA DZIAŁCE MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ W OKOLICACH Z OGROMNYM POTENCJAŁEM Biuro nieruchomości oferuje do kupna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Hornówek

    Hornówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wybudowany z bali, ocieplony od wewnątrz, usytuowany blisko lasu. Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka Poddasze - 2 pokoje po 30m + 2 łazienki Garaż wo...

  • 1 / 2
    Działka Klaudyn ul. -----------------------------

    Klaudyn » ul. Słowackiego

    • 14 850 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunt inwestycyjny o powierzchni 45000m2 (45mX 1000m) zlokalizowany w gminie Stare Babice. Nieruchomość usytuowana węższym bokiem przy gminnej drodze asfaltowej. Grunt na chwilę ob...

  • Działka Klaudyn

    Klaudyn

    • 8 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym objęta PZP (symbol U/P). Możliwość wszelkiej działalności gospodarczej, której uciążliwość nie wykracza poza działkę lub zespół działe...

  • 1 / 3
    Działka Łomianki

    Łomianki

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka niezabudowana, idealna dla dewelopera, położona, 10 minut od centrum handlowego w Łomiankach. W okolicy niska zabudowa, za działkami z tyłu puszcza. Kontakt: Bronia G...

  • 1 / 3
    Działka Łomianki

    Łomianki

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 079 m2 powierzchnia
    • 1 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka niezabudowana, idealna dla dewelopera , położona, 10 minut od centrum handlowego w Łomiankach. W okolicy niska zabudowa. Warunki zabudowy: -zabudowa wolnostojąca , jed...

  • Działka Łomna

    Łomna

    • 1 250 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka granicząca z Puszczą Kampinowską , wokół nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Dla tej działki jest aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego , na dzi...

  • Działka Kazuń Polski

    Kazuń Polski

    • 22 020 000 zł cena
    • 110 100 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren w kształcie prostokąta , ogrodzony i gęsto otoczony drzewami. Do działki doprowadzone przyłącze elektryczne oraz woda z wodociągu. Na działce znajdują sie cztery bunkry o po...

  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 2 700 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 18000m2, objęta aktualnym PZP. Nieruchomość w kształcie prostokąta 100X180m. Koncepcja zabudowy przewiduje zabudowę magazynowo-biurową o pow. 100...

  • Działka Stare Babice

    Stare Babice

    • 650 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( budownictwo jednorodzinne) w Starych Babicach. Wszystkie media w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Brak ogrodzenia. Droga asfaltowa. Pełna własność. Kont...

  • 1 / 2
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SALON HANDLOWO - USŁUGOWO - WYSTAWIENNICZY Wyposażenie Ogrzewanie i klimatyzacja oparte na osobnych systemach nadmuchowych dla: PARTERU (olej grzewczy 2 x 39,39KW mocy grzewcz...

  • Działka Hornówek

    Hornówek

    • 1 957 000 zł cena
    • 2 176 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wspaniała oferta ! Piękna działka w przepięknej okolicy. Porośnięta sosnowym lasem ! Tylko mieszkać ! Świetny dojazd do Warszawy - 10 minut. Działka złożona z dwóch (1082m2 i 10...

  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.