• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 544 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z tarasem dla rodziny z dziećmi, pary. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! BEZPOŚREDNIO OD...

  • 1 / 4
    Dom Marki rynek pierwotny ul. Graniczna

    Marki » ul. Graniczna

    • 545 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z tarasem, balkonem dla rodziny z dziećmi, pary. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 434 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA! Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób. ZAPRASZAM NA PREZENTAC...

  • Działka Radzymin

    Radzymin

    • 530 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni 3360m2. UWAGA INWESTORZY - jest możliwość złożenia oferty na cały okoliczny...

  • 1 / 4
    Działka Radzymin

    Radzymin

    • 755 000 zł cena
    • 2 520 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni całkowitej 2520 m2. Nieruchomość w 3ciej linii zabudowy od ulicy, przy drodz...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 2 899 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!! PROMOCJA !!! Tylko do końca września obniżona cena. Lokal biurowy, gastronomiczny, lub siedziba firmy w miejscowości Mokre koło Radzymina. Biuro nieruchomości DOMiwa Nier...

  • Działka Mokre

    Mokre

    • 2 500 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 3100 + 13400m2, Mokre, Radzymin Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni łącznej 16500m i wymiarach ok. 27x530m. Mieści się ona w miejscowo...

  • Lokal Nieporęt

    Nieporęt

    • 4 699 000 zł cena
    • 736 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości oferuje do kupna (ewentualnie wynajmu) działkę budowlaną z wolnostojącym obiektem z możliwym przeznaczeniem na handel, gastronomię, usługi, rzemieślnicze usługi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Palmiry

    • 812 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Palmiry. Bardzo cicha okolica. Na działce znajdują się zabudowania do rozbiórki lub do remontu. Na posesji znajduje się studnia, obórka, drewni...

  • 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM

    Zielonki-Parcela

    • 2 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM, położone na 1 piętrze Zamieszkaj w nowym, ładnym i cichym mieszkaniu! Lokalizacja Zielonki - Parcela ,ulica Warszawsk...

  • ENERGOOSZCZĘDNY, BEZCZYNSZOWY dom w osiedlu Wierzbowa Aleja 120m2

    Łomianki Dolne

    • 929 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ENERGOOSZCZĘDNY, BEZCZYNSZOWY dom w osiedlu Wierzbowa Aleja - w zielonej, uroczej części Łomianek - dolinie łomiankowskiej pomiędzy ulicami Brzegową, a Gajową....

  • Dom Radzymin

    Radzymin

    • 679 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż segment o pow. 126,5 m² położony przy ul. Korczaka w Radzyminie.~~Prezentowana nieruchomość jest segmentem środkowym i składa się z trzech kondygnacji, a jej rozkład wy...

  • ZAMIENIĘ MIESZKANIE NA WIĘKSZE

    Zielonka

    • 320 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zamienię mieszkanie za dopłatą ( ok.29m2, pokój, oddzielna widna kuchnia, po generalnym remoncie , wymienione instalacje elektryczne, hydrauliczne, parter, piwnica, spółdzielcz...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Zegrzu Południowym

    Zegrze Południowe

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 wraz z piwnicą lokatorską. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2-klatkowym w Zegrzu Południowym k/o...

  • 1 / 3
    Działka Mokre

    Mokre

    • 32 000 zł cena
    • 31 801 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni 31801m i wymiarach ok. 67x470m. Mieści się ona w miejscowości Mokre k/ Radzymina, w odległości około 150m od Alei Kaczyński...

  • Dom wolnostojący blisko Serocka 396m2

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w bliskiej odległości od Serocka. Prężnie rozwijające się osiedle, wokół zabudowa jednorodzinna. Budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dom...

  • Dom 396m2 Działka 3600m2 Karolino, Serock

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Radzymin Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży Mieszkanie D...

    Radzymin

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Radzymin - działka...

  • Nowy Dwór Mazowiecki Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Nowy Dwór Mazowiec...

  • Ząbki os. zamknięte 4 pokoje 60m2 + piwnica

    Ząbki

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe, wysokie, poddaszowe (bez skosów) mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach na zamkniętym osiedlu przy ul. Generała Maczka, położone na...