• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kobyłka

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kobyłka, segment środkowy, 4 pokoje + duże poddasze, garaż, ogródek Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych, w zielonej...

  • Działka przy Puszczy Kampinoskiej

    Kaliszki

    • 240 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000m2 lub 1170m2. Kształt ok.30x33. Cicha piękna okolica przy Puszczy Kampinoskiej. Bardzo mały ruch samochodowy (ulica "nieprzelotowa"). 20km od Warszawy...

  • Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość
    Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość

    Zielonka

    • 20 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty 1. Przedmiotem dzierżawy jest: Obiekt Hotelowy- Bursa Zielonka położony na działkach nr 14; 255; 359; w m. Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina wraz z wyposażeniem, oraz...

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dąbrowa » ul. Leśna

    • 2 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok 2.700 m2 w zielonej, willowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej. Działka o przeznaczeniu budowl...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Łomianki

    • 3 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom z przeznaczeniem na biuro. Nieruchomość znajduję się w Nowym Dziekanowie 500 m od drogi nr 7. Lokal posiada 2 mniejsze pokoje, kuchnię, łazienkę i jeden bardzo duż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • Lokal Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. J.P. Morawicza

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Morawicza

    • 8 755 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, parter, witryna, Nowy Dwór Mazowiecki. Dostępna do najmu jest jeszcze powierzchnia ca 35m. Budynek w centrum miasta wielorodzinny z części...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Dom Łomianki Dziekanów Polski

    Łomianki

    • 2 460 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 7 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klasyczny dworek polski na zadbanej działce, położony w miejscowości Dziekanów Polski, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinowskiego Parku Narodowego. PARTER 178 m2: - salon 36 m2;...

  • 1 / 3
    Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 100 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2/ 80m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę . Cena naj...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa

    Łomianki

    • 567 015 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zaprasza do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/10 oraz 79/11, obie o...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki

    Łomianki

    • 968 200 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. W drodze głównej ul.Prosta są wszystkie media a więc: woda,...

  • MAGAZYN !!

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy usługowo produkcyjny !! BEZ WARSZTATU. Do wynajęcia budynek o pow.100m2,z przeznaczeniem na/ mało uciążliwą produkcję lub magazyn,/mało uciążliwe usługi. Hala 75m...

  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 za cenę 299.000 zł ​​​​​​​Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w ceni...