• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(893)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Działka budowlana Szadki
    1 / 7
    Działka budowlana Szadki

    Szadki

    • 516 000 zł cena
    • 2 580 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2580 m2, położoną w miejscowości Szadki, gmina Serock, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Numer działki: 58/4, obręb 0...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin
    1 / 15
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin

    Izabelin C

    • 7 950 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Rezydencję położoną w sercu Izabelina C. Dom wolnostojący z działką o powierzchni 2868 m2, powierzchnia domu 750m2. Nieruchomość znajduje się przy jednej z reprezentac...

  • Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babice
    1 / 3
    Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babic...

    Zielonki-Wieś

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice o powierzchni 1375 m2. Działka wyróżnia się oprócz atrakcyjnego położenia także tym, iż w c...

  • Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 1 099 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę położoną w Izabelinie C o powierzchni 1200 m2. Działka umiejscowiona przy asfaltowej ulicy gminnej z chodnikiem, dostępne wszystkie media. Działka objęta miejscow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski
    1 / 2
    Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski

    Laski

    • 890 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 890 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Laski, gmina Izabelin. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MU, możliwość zabudowy 30% dzia...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobr...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, .
    1 / 12
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, .

    Izabelin C

    • 1 990 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Izabelinie C. Dom o powierzchni całkowitej 183 m2, budynek z 2006 roku. Działka o powierzchni 1200 m2 w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Pa...

  • Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwierza
    Działka rolna Klaudyn gm. Stare Babice, ul. plut. Józefa Ciećwier...

    Klaudyn

    • 795 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy działkę położoną w Klaudynie o powierzchni 1970m. Działka w trzeciej linii zabudowy dojazd drogą prywatną o szerokości 5 m, działka o wymiarach 67 m wzdłuż ulicy i 29 m...

  • Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,
    1 / 2
    Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,

    Mariew

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy pod lasem, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na posesj...

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Lokal użytkowy Łomianki,
    Lokal użytkowy Łomianki,

    Łomianki

    • 40 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowymi oraz showroomem. Obiekt o łącznej powierzchni 1269 m2....

  • Dom Jachranka gm. Serock,
    Dom Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody - ta oferta spełnia takie oczekiwania. Na sprzedaż uroczy domek z dużym garażem wybudowany w technologii kanadyjskiej....

  • Działka budowlana Jachranka gm. Serock,
    Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej Jachranka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren płaski, działka ogrodzona, zagospodarowana. Na dział...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 199 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych, suchych działek budowlanych, idealnych do zabudowy wolnostojącej o powierzchniach 1500 (dwie sąsiadujące ze sobą) i 2230 metrów kwadratowych...