• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 085 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkł...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi
    1 / 16
    Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi

    Łajski

    • 850 000 zł cena
    • 2 433 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w miejscowości Łajski, gmina Wieliszew, powiat legionowski. Działki sprzedawane są łącznie, stanowiąc jeden funkcjonalny, ogrodzony te...

  • 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli
    1 / 15
    Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli

    Sadowa

    • 2 370 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 8 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Posiadamy aktualny operat szacunkowy (z dni...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego
    wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego

    Łomianki

    • 1 095 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m²...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 1 178 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...

  • Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa
    Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa

    Serock

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarza...