• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ośno Lubuskie
  • Kielce
  • Izbica Kujawska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Legionowem

(257)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 289 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...

  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...

  • Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
    Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 632 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez PCC i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut...