• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Legionowem

(72)
  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • Lokal użytkowy Łomianki,
    Lokal użytkowy Łomianki,

    Łomianki

    • 40 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowymi oraz showroomem. Obiekt o łącznej powierzchni 1269 m2....

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem
    1 / 4
    gabinety beauty, stanowiska fryzjerskie na wynajem

    Łomianki

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta najmu powierzchni usługowej Łomianki – przestrzeń dla branży beauty Do wynajęcia odnowiona powierzchnia usługowa na piętrze budynku przy ul. Warszawskiej w Łomiankach, idea...

  • Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz
    1 / 9
    Hala Magazynowa do Wynajęcia 216 m2 Nowy Dwór Maz

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 4 320 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale Magazynowo -Produkcyjne o pow. 216m2 wysokość 4.5m (cena netto: 20zł/m2-hala x 216m2) w Centrum Magazynowym NDM zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul.Okunin 21...

  • Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.
    1 / 4
    Hala Magazynowo-Produkcyjna pow.108 mkw w Nowym Dworze Maz.

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 2 160 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala Magazynowo-Produkcyjna o pow. 108 mkw. wysokości 4,5m ; brama wjazdowa szerokość 3m x 4m (cena 20zł/m2/m-c netto) zlokalizowana w Centrum Magazynowym NDM w Nowym...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 15 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - usługowa około 450 metrów. Powierzchnia pod usługi, magazynowe lub inne. Strefa sucha i mokra . Oświetlenie . Pomieszczenia świetnie wyizolowane...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia przeznaczone pod handel ,usługi ,magazyn ,biura ,produkcja nie uciążliwa. Powierzchnia od 100 do 1000m2 na obiekcie. Wygodny wjazd szeroka brama 8m dla Ti...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Lokal użytkowy Nieporęt
    Lokal użytkowy Nieporęt

    Nieporęt

    • 22 900 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm...

  • Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska
    1 / 16
    Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska

    Łomianki

    • 13 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6/7 -pokojowy dom o pow. ok. 150 m2 zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Dom trzykondygnacyjny, z przeznaczeniem na działalność biurową lub usłu...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...