• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Legionowem

(72)
  • WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²
    1 / 16
    WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²

    Ząbki

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia część powierzchni lokalu usługowego mieszcząca się wolnostąjcym budynku, w którym obecnie funkcjonuje salon fryzjerski. Powierzchnia przeznaczona...

  • Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże
    1 / 13
    Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże

    Zielonka

    • 5 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monit...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...

  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • 25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki
    1 / 6
    25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki

    Łomianki

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek -usytuowanie biura w zacisznej części budyn...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Lokal użytkowy Wieliszew
    1 / 6
    Lokal użytkowy Wieliszew

    Wieliszew

    • 2 655 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia
    1 / 6
    Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn 60m2 w Łomiankach . Przeznaczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CELE MAGAZYNOWE cena 3.800tys.zł. za miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja. Alarm tel. [tel]. z braku czasu...

  • Lokal Krubin

    Krubin

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | NA SPRZEDAŻ OBIEKT INWESTYCYJNY WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM NA DZIAŁCE 1,4 HEKTARA Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krubin (3 km od Sannik). Na terenie...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalność
    1 / 2
    Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalnoś...

    Ząbki

    • 11 700 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 117m² mieszczący się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu w połu...

  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • 3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę
    1 / 15
    3-Magazyny samodzielne razem lub osobno+ Dom na firmę

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia 3 - samodzielne lokale lub można je połączyć w całość + dom obok magazynów z parkingiem na 8 aut ,który chcę wynająć porządnej i uczciwej firmi...

  • Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali
    1 / 9
    Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali

    Łomianki

    • 6 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia dom pod działalność gospodarczą w bardzo dobrej lokalizacji Łomianek z parkingiem na 7 aut działka narożna . Wynajmę tylko uczciwej i porządnej...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin
    1 / 12
    Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możli...

  • POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka
    1 / 3
    POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka

    Kobyłka

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Doskonała lokalizacja ; Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę ....

  • Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości
    1 / 4
    Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości

    Łomianki

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam ! Posiadam do wynajęcia ładny magazyny w Łomiankach w bardzo dobrej lokalizacji Instalacja Alarmowa Do wynajęcia typ Garażowy. Cena 3.600tys. zł czynsz za miesiąc tel. 60...