• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Legionowem

(72)
  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala - Magazyn o powierzchni 267m2. - wymiary 30x9m - brama wjazdowa 3,4m szer. 3,3m wys. - własny monitoring z dostępem przez aplikację - alarm Satel ze stałym dozorem S...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • Lokal Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 430 081 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 48,69 m² mieszczący się na I piętrze bloku mieszkalnego z windą przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Prezentowany lokal podzielony jest na 2 pomieszcze...

  • 1 / 4
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 40 m² mieszczący się w okolicach ulicy Zakopiańskiej w Ząbkach.~~Lokal znajduje się w budynku jednorodzinnym usługowo-mieszkalnym, poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monitorowany i ogrodzony...

  • Sprzedam lokal
    1 / 5
    Sprzedam lokal

    Ząbki

    • 720 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy w Ząbkach przy ul. Sikorskiego 33A róg Stefczyka ,więcej inf. [tel] KW bez obciążeń,jeden właściciel,parking ogólnodostępny, grunty uregulowane. Lokal w ob...

  • Parter na usługi  lub sklep.Przy siłowni sieciowej
    Parter na usługi lub sklep.Przy siłowni sieciowej

    Łomianki

    • 9 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia część pawilonu handlowo - biurowego w Łomiankach , w rejonie Burakowa i Auchan . Dobra p...

  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Lokal Wieliszew ul. Baczyńskiego Krzystofa Kamila

    Wieliszew » ul. Baczyńskiego

    • 3 950 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt komercyjny w Wieliszewie. W sąsiedztwie zabudowa różna (jedno i wielorodzinna, zakłady produkcyjne, placówki oświatowe, usługi, handel, tereny leśne, itd.....

  • Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .
    Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .

    Łomianki

    • 16 560 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo - biurowy o pow. 240 m 2 w Łomiankach , w rejonie Burakow...

  • Parter na usługi  lub sklep .Łomianki
    Parter na usługi lub sklep .Łomianki

    Łomianki

    • 9 480 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia część pawilonu handlowo - biurowego w Łomiankach , w rejonie Burakowa i Auchan . Dobra propozycja na sklep ( zgoda na alkohol ) , gastrono...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość
    Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość

    Zielonka

    • 20 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty 1. Przedmiotem dzierżawy jest: Obiekt Hotelowy- Bursa Zielonka położony na działkach nr 14; 255; 359; w m. Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina wraz z wyposażeniem, oraz...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Łomianki

    • 3 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom z przeznaczeniem na biuro. Nieruchomość znajduję się w Nowym Dziekanowie 500 m od drogi nr 7. Lokal posiada 2 mniejsze pokoje, kuchnię, łazienkę i jeden bardzo duż...

  • Lokal Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. J.P. Morawicza

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Morawicza

    • 8 755 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, parter, witryna, Nowy Dwór Mazowiecki. Dostępna do najmu jest jeszcze powierzchnia ca 35m. Budynek w centrum miasta wielorodzinny z części...