• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko Jeziora Zegrzyńskiego

    Arciechów

    • 360 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1128 m², położoną w miejscowości Arciechów, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Szczegóły o...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • 0%,2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 740 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • 1 / 3
    Działka ze stawem w spokojnej okolicy, 4995 m²

    Nowe Załubice

    • 480 000 zł cena
    • 4 995 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy domów letniskowych oraz jednorodzinnych. Nieruchomość jest ogrodzona, graniczy z innymi działkami rekreacyjnymi oraz z l...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 473 360 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 483 686 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...