• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 582 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie
    1 / 16
    Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie

    Wieliszew

    • 595 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domku letniskowego blisko wody? Zapraszam do Wieliszewa! Gratka dla rodzin z dziećmi czy wędkarzy! Domek letniskowy, który dzięki ogrzewaniu na pelet (nowy piec) może być...

  • Oferta na pensjonat dla koni…
    1 / 9
    Oferta na pensjonat dla koni…

    Arciechów

    • 1 150 000 zł cena
    • 23 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość składa się z trzech działek : 4150 m2 –( na tej działce można wybudować pensjonat) + 7200 m2 + 11800m2. Oferta jest również skierowana dla miłośników koni 2,3 h nigdy...

  • 1 / 3
    Działka idealna na rekreacje 2361m2 [Łosie gm.Radzymin]

    Łosie

    • 110 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferta bezpośrednia :) Sprzedam działkę w miejscowości Łosie gmina Radzymin [05-250] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się w środku lasu brak bezpośredni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom do remontu z garażem i dużą działką

    Marki

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do własnej aranżacji. Dom parterowy z ni...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Jachranka

    • 450 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jachranka mieszcząca sie między ulicą Zegrzyńską a Dosińską na przeciwko Hotelu Warszawianka

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m²

    Radzymin

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m² Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Radzymina, z doskonałym doja...

  • Piękna działka w Dąbrowie Leśnej z pozwoleniem

    Łomianki

    • 1 999 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w willowej części Dąbrowy Leśnej ze starodrzewem. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz infrastruktury a jednocześnie w cichym i cudownym m...