• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²
    1 / 16
    WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²

    Ząbki

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia część powierzchni lokalu usługowego mieszcząca się wolnostąjcym budynku, w którym obecnie funkcjonuje salon fryzjerski. Powierzchnia przeznaczona...

  • Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże
    1 / 13
    Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże

    Zielonka

    • 5 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monit...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 318 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż dwie działki z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 2x 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 74/9 i 73/18 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MP...

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM + BIZNES  Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
    1 / 16
    DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

    Marki

    • 3 200 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH  Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy  Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów ...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka
    1 / 16
    Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka

    Ząbki

    • 525 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parte...

  • Mieszkanie z ogródkiem
    1 / 13
    Mieszkanie z ogródkiem

    Radzymin

    • 699 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kontakt: Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 53m² z ogródkiem o powierzchni ponad 100 m2 wraz z wyposażeniem (meble, sprzęty AGD). Przestronne mieszkanie z 2011 r. w centrum Ra...

  • Dom Serock
    1 / 15
    Dom Serock

    Serock

    • 1 420 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY I PARTEROWY I GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I WOLNOSTOJĄCY I KOMFORTOWY I ROK BUDOWY 2024 I 3 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I 3 TARASY I GARAŻ I DZIAŁKA I SPOKOJNA OKOLICA I KAMERALNA ZABUD...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...

  • Urokliwy dom pod Radzyminem
    1 / 15
    Urokliwy dom pod Radzyminem

    Ruda

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujący...

  • Działka Ruda ul.

    Ruda

    • 982 000 zł cena
    • 4 931 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie tylko dla developerów .Oferta tylko w naszym biurze !!!Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta  50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się bez...

  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny
    1 / 14
    Działka budowlana 788 m² Kampinos –Dziekanów Leśny

    Dziekanów Leśny

    • 600 000 zł cena
    • 788 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 788 m² z domem dom 78 m² położona w miejscowości Dziekanów Leśny przy ul. Miłej (dz. nr ew. 179/2), na skrzyżowaniu z ul. Adama Asnyka....

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach

    Łomianki

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuę w centrum Łomianek samodzielne mieszkanie 2 pokojowe, AGD, ogrzewanie w cenie czynszu, 20 min do stacji metro Młociny. Do czynszu dochodzi kaucja i opłaty licznikowe(prąd,...