• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...

  • Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ
    1 / 2
    Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ

    Dobrzyń

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2900m2 (wymiary około 70m na 40m) położona w miejscowości Dobrzyń (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie...

  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • Dom Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż komfortowy, 3-poziomowy segment położony w Markach, na osiedlu Błękitna . Nieruchomość ma 137,9 m² i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia
    1 / 6
    Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn 60m2 w Łomiankach . Przeznaczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CELE MAGAZYNOWE cena 3.800tys.zł. za miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja. Alarm tel. [tel]. z braku czasu...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • Lokal Krubin

    Krubin

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | NA SPRZEDAŻ OBIEKT INWESTYCYJNY WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM NA DZIAŁCE 1,4 HEKTARA Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krubin (3 km od Sannik). Na terenie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka z domkiem na sprzedaż
    Działka z domkiem na sprzedaż

    Stare Załubice

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1 ha z domkiem, w okolicy Radzymina. Działka znajduje się w ładnej ,spokojnej okolicy, blisko sklepy, przedszkola, szkoły, komunikacja, szybki dojazd do...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...