• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gardna Wielka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 9
    Działka na sprzedaż

    Łacha

    • 447 500 zł cena
    • 2 998 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położna działka w miejscowości Łacha, znajdująca się w strefie objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka o powierzchni 2998 m 2 ogrodzona z dwóch...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Duża działka,dom,ogród,Centrum Łomianek,przystanek

    Łomianki » ul. Warszawska

    • 2 800 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 222 m 2 , na dużej działce pow. ok 1500 m 2 , w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i dostępu do infrastruktury miejskiej .Jedna z...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna
    1 / 9
    Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna

    Cząstków Mazowiecki

    • 354 780 zł cena
    • 16 650 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o wielkości 16 650 m2 położona w Cząstkowie Mazowieckim, gmina Czosnów, powiat nowodworski składającą się z działek: działki budowl...

  • segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super
    1 / 9
    segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam bezpośrednio bez obciążeń segment środkowy 106,53m2+ogródek+2 miejsca parkingowe na kameralnym osiedlu 2 budynków na ul.Jasińskiego 14A centrum Marek/k Warszawy stan devel...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Dzialki na sprzedaż
    Dzialki na sprzedaż

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 192 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w Czarnowie /Pomiechówka obok fortu XVI o pow. 2 * 800 metrów w sąsiedztwie działek rekreacyjnych