• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinosu

    Łomianki

    • 517 575 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/14 oraz 79/13, obie...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka 1000m2 Kazuń-Bielany z MPZP

    Kazuń-Bielany

    • 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna Działka w Kazuniu-BielanachZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 1000 m², zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kazuń-Bielany. To idealne...

  • Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne
    Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości