• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!
    1 / 10
    Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!

    Serock

    • 985 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy, 600m od Zalewu Zegrzyńskiego, działka 900m2!!! Nieruchomość położona 4km od ścisłego centrum Serocka, w podobnej odległości przedszkole i szkoła, w odległości 3km przyc...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Janówek ul. Słoneczna

    Janówek » ul. Słoneczna

    • 445 000 zł cena
    • 1 077 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę  budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce . Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m.Posesja posiada ogrodzenie metalowe z...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż

    Zabłocie

    • 1 500 000 zł cena
    • 12 762 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 1,2762 ha. Położona we wsi Zabłocie. Około 10 km od Serocka, 10 km od Nasielska. W Serocku sklepy, przychodnie, plaża miejska, sz...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,
    1 / 6
    Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,

    Cząstków Mazowiecki

    • 395 446 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m² działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m² działk...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux
    1 / 16
    Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux

    Marki

    • 5 300 000 zł cena
    • 441 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, przestronny dom w Markach koło Warszawy – idealny dla rodziny Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Markach pod Wa...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...