• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8

    Marki

    • 1 999 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8 | 2153 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usłu...

  • Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 2 231 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 1 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jed...

  • Działka budowlana - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 1 148 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 820 m² (ok. 23,50m x 35m), położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Działka numer 526...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,
    Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,

    Kępa Kiełpińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w Kępie Kielpińskiej na obrzeżach Łomianek. Jest to wwspałe miejsce dla ludzi tęskniących za spokojem, naturą, dla których pr...

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki

    Kępa Kiełpińska

    • 695 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 441 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1576 m2 usytuowana w Łomiankach (Kępa Kiełpińska). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W najbliższej okolicy Wisła z plażą, korty tenisowe, stadn...

  • Działka Kiełpin gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kiełpin gm. Łomianki

    Kiełpin

    • 850 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, sta...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska
    1 / 16
    Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska

    Łomianki

    • 13 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6/7 -pokojowy dom o pow. ok. 150 m2 zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Dom trzykondygnacyjny, z przeznaczeniem na działalność biurową lub usłu...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Działka budowlana Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 2 390 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11400 m2 w Serocku. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej z dwóch stron działki, co zapewnia wygodny dojazd. Dodatk...

  • Dom Nowy Dwór Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 3 999 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z  centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...