• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Arciechów budowlana 1220 m2.
    1 / 4
    Arciechów budowlana 1220 m2.

    Arciechów

    • 195 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1220 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. N...

  • Lokal użytkowy Nieporęt
    Lokal użytkowy Nieporęt

    Nieporęt

    • 22 900 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • 200m od szkoły Centrum Łomianek działka, dom,garaż

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 264 670 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 74/9 i 73/18 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MP...