• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • 4-SEGMENTY i 1 Dom wolnostojący z garażem Nowa Inwestycja !
    1 / 16
    4-SEGMENTY i 1 Dom wolnostojący z garażem Nowa Inwestycja !

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Proszę o UWAGĘ !!! Sprzedaż domu Bezpośrednio od właścicieli nieruchomości . (Polecam i Zapraszam na wizję prezentację lokalną poprzez wcześniejsze umówienie się t...

  • Narożny segment z 90 m² ogródkiem blisko Warszawy.
    1 / 9
    Narożny segment z 90 m² ogródkiem blisko Warszawy.

    Ząbki

    • 1 120 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Ząbki

    • 1 418 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Łomianki

    • 1 890 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowy dom z ogródkiem blisko Warszawy.
    1 / 9
    Luksusowy dom z ogródkiem blisko Warszawy.

    Ząbki

    • 1 120 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Serock

    • 460 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sadowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nieporęt

    • 2 370 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 880 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 760 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Łomianki

    • 1 485 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 360 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziekanów Polski

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Dom Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 3 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż 2 domy jednorodzinne o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej działce w atrakc...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Dom Ząbki ul. Szkolna

    Ząbki » ul. Szkolna

    • 1 200 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 95m² znajdujący się przy ul. Szkolnej w Ząbkach.~~Nieruchomość została wybudowana w 1985 i składa się z parteru oraz piętra i nieform...