• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Legionowem

(891)
  • Dom Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Ząbki ul. Szwoleżerów

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 130 m² znajdujące się na III piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach.~~Mieszkanie jest dwupoziomowe, a jego rozkład wygląda następ...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • Dom Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 1 250 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 141,9 m² znajdujący się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:~~Parter - Salo...

  • Lokal Wieliszew ul. Baczyńskiego Krzystofa Kamila

    Wieliszew » ul. Baczyńskiego

    • 3 950 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt komercyjny w Wieliszewie. W sąsiedztwie zabudowa różna (jedno i wielorodzinna, zakłady produkcyjne, placówki oświatowe, usługi, handel, tereny leśne, itd.....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Pokój w Ząbkach do wynajęcia

    Ząbki

    • 1 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ząbki.Blisko do Centrum Warszawy,dojazd ZTM.PKP, metro na Targówku 3 km od domu.Pokój w domu szeregowym ,na piętrze, 15m,umeblowany z łóżkiem 160x180. W pokoju jest telewizor i wi...

  • pokój do wynajęcia w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okolice M1 i Makro,10 km do dworca Centralnego w Warszawie,1 km do pociągu, 100m do ZTM ,5 km do metra. Pokój dla jednej osoby ,bez gości i bez nałogów. Dostęp do kuchni i łazienk...

  • Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .
    Nowoczesny pawilon na sklep i biuro .

    Łomianki

    • 16 560 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo - biurowy o pow. 240 m 2 w Łomiankach , w rejonie Burakow...

  • Sprzedam zamienię

    Wieliszew

    • 1 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Zamienię dom na segment do remontu lub 2 małe mieszkania na terenie Warszawy, strona tylko lewobrzeżna: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Marymont, ale rozważę również inne prop...

  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Parter na usługi  lub sklep .Łomianki
    Parter na usługi lub sklep .Łomianki

    Łomianki

    • 9 480 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia część pawilonu handlowo - biurowego w Łomiankach , w rejonie Burakowa i Auchan . Dobra propozycja na sklep ( zgoda na alkohol ) , gastrono...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Łomiankach Łomianki sprzedam dzia...

    Łomianki

    • 275 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urocza działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Radzymin

    • 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STODOŁA marzeń Budujemy Twoje marzenia     Mamy zaszczyt przedstawić Państwu STODOŁĘ marzeń o pow. użytkowej 167,12 m2i kubaturze 826,19 m2. Efektowny budynek z poddaszem użytkowym...