• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stanisławów Drugi

(1)
  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 799 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 1 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 2 367 000 zł cena
    • 453 m2 powierzchnia
    • 5 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Kąty Węgierskie

    • 1 179 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 050 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 970 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 530 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt
    1 / 6
    Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 1...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 430 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow niemal 2150m, w kształcie foremnego prostokąta o wymiarach ok 16x132m. Przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Krótszym bokiem przylega do drogi gminnej (jesz...

Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi
    1 / 16
    Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi

    Łajski

    • 850 000 zł cena
    • 2 433 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w miejscowości Łajski, gmina Wieliszew, powiat legionowski. Działki sprzedawane są łącznie, stanowiąc jeden funkcjonalny, ogrodzony te...