działka na sprzedaż
11 lip 2023

Na sprzedaż działka budowlana w Łomiankach Łomianki sprzedam działkę

woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Odświeżone 2 lata temu, Wtorek, 11 lipiec 2023 16:23
275 000 zł 700 m2
275 000 zł 700 m2 393 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 700 m2
Cena za metr 393 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K30004004

Opis

Na sprzedaż urocza działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m2. Przyłącze prądu na działce. Sąsiad właśnie rozpoczął budowę domu. Obecnie dojazd utwardzony, ale zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego w ciągu 2-3 lat powstanie asfaltowa droga dojazdowa do drogi prywatnej należącej do działek oraz pełna infrastruktura okolicy.
  • Data aktualizacji: 2023-07-18
  • ID ogłoszenia: K30004004
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Łomianki, cena: od 233 750 do 316 250 zł, powierzchnia: od 595 do 805 m2
Łomianki osoba prywatna
Zadzwoń

Łomianki osoba prywatna

Tel: 537... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość