• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak

    Kraków

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Kawalerka Tanio Wynajem
    1 / 6
    Kawalerka Tanio Wynajem

    Kraków

    • 2 150 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Dostępne od 1 marca Odstąpię mieszkanie na wynajem, ul.Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie 10 min autobusem lub 20 min tramwajem 50 do Galerii Krakowskiej, Dworca PKP,Politechniki...

  • 2-pok. mieszkanie, 43 m² – Kraków Prądnik Biały
    1 / 13
    2-pok. mieszkanie, 43 m² – Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, bez pośredników, dostępne od 20.10.2025 Oferuję na wynajem przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,15 m², położone na 5 piętrze b...

  • Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!
    1 / 12
    Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego monitorowanego budynku. Składa się z 2 pokoi wyposażonych w nowe meble, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC...

  • Wynajem mieszkania od Właściciela
    1 / 12
    Wynajem mieszkania od Właściciela

    Kraków

    • 430 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA: Mieszkanie w wysokim standardzie z wyposażeniem znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej.sklepy Żabka Biedronka świetna lokalizacja p...

  • Wynajmę pokój w Krakowie
    1 / 10
    Wynajmę pokój w Krakowie

    Kraków

    • 4 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela
    1 / 9
    Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej. Spacerem na Kleparz zaledwie ostatniej minuty. Przy ogólnodostępnym miejscu parkin...

  • MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze
    1 / 11
    MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Właściciel wynajmie mieszkanie / najem okazjonalny/, znajdujące się przy ulicy Nullo, w dzielnicy Grzegórzki, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Krakowie. Okolica dobr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku i jego metraż liczy...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metra...

  • Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym
    1 / 7
    Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pokój 11,m2 w mieszkaniu dwupokojowym do wynajęcia przy ul.Kobierzyńskiej 120(Ruczaj)Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przy budynku parking.Wjazd na pilota przez bram...

  • ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2
    1 / 6
    ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią 36m2 na IIIp w budynku 4-piętrowym.Mieszkanie po remoncie,odnowione i umeblowane.Kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD.W...

  • mieszkanie 70 m2 do wnajecia
    mieszkanie 70 m2 do wnajecia

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 2 spokojnym studentkom /studentom/ w domku jednorodzinnym w Śródmieściu /ok. ul. Mogilskiej/ Są to dwa oddzielne pokoje ,kuchnia łazienka , osobno...

  • Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków
    Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Chałupnika w Krakowie, idealne dla pary lub singla, świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej (szybki dojazd do cent...

  • os.Kazimierzowskie 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 8
    os.Kazimierzowskie 2 pokojowe mieszkanie

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os Kazimierzowskim opow 37 m2. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku z windą. Blok 10 piętrowy, monitorowany. Miejska woda z mpec. Zapraszam do...

  • kawaleria 31m-Czyzyny.
    1 / 10
    kawaleria 31m-Czyzyny.

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam na wynajem kawalerkę 31m na Czyżynach. Kawalerka znajduję się na 2 piętrze w bloku z windą. Klimatyzacja, płyta indukcyjna,pralka, mikrofalówka, piekarnik,wielka szafa przesuwn...

  • Wynajmę pokój 17m na ul.pana Tadeusza
    1 / 5
    Wynajmę pokój 17m na ul.pana Tadeusza

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę pokój 17m na Podgórzu rondo Kuklińskiego -Nowohucka koło nowych korporacji,ul.Pana Tadeusza,stare budownictwo.

  • Niezależne dwupokojowe mieszkanie (salon, balkon, ogród)
    1 / 16
    Niezależne dwupokojowe mieszkanie (salon, balkon, ogród)

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia niezależne mieszkanie 60 m2 + garderoba ok. 3m2. Mieszkanie dla 1 - 4 osób, dwa niezależne pokoje, salon, kuchnia, łazienka, dwa balkony, spiżarka na 1 piętrze domu je...

  • Mieszkanie 38m2, Kuźnicy Kołłątajowskiej 16
    1 / 5
    Mieszkanie 38m2, Kuźnicy Kołłątajowskiej 16

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Mieszkanie jest świeżo odmalowane. W pokoju znajduje się stolik i zestaw mebli wypoczynkowych, łazienka i kuchnia kompletnie urządzona, w przedpokoju jest duża szafa w zabudowie,...

  • Wynajmę Kawalerke
    1 / 9
    Wynajmę Kawalerke

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w dobrym miejscu do rynku 4 przystanki tramwajem pod domem sklepy Biedronka Zabka Netto blisko do parku mieszkanie dla osoby spokojnej nie palącej bez zwierząt cz...