• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • 2-pokojowe mieszkanie 40m2 Krowodrza Górka ofert właściciela
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie 40m2 Krowodrza Górka ofert właściciela

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – 40 m², 2 pokoje – Krowodrza Górka Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji – prz...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    | Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkani...

  • Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Teatrze Bagatela. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. BUDYNEK I OKOLICA: Mieszkanie mieś...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Wysokie
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Wysokie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 pokoje | 47 m² | balkon | 1 piętro | os. Wysokie | Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach,...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza, Kijowska
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza, Kijowska

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowany w inwestycji przy al. Kijowskiej (Krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze dziesięciopiętr...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskiego
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskie...

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, Grzegórzki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państw...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie...

  • Stylowa Kawalerka, Podgórze, Józefińska, Po remonc
    1 / 12
    Stylowa Kawalerka, Podgórze, Józefińska, Po remonc

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Józefińskiej. MIESZKANIE (30 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajme mieszkanie od 15.05.2026
    1 / 8
    Wynajme mieszkanie od 15.05.2026

    Niepołomice

    • 3 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach ul Wimera od 15.05.2026 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym na poziomie 2 piętra. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoj...

  • 2 pokoje z AC + taras - Mogilska 130
    1 / 9
    2 pokoje z AC + taras - Mogilska 130

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130...

  • Wynajmę mieszkanie Nowy Prokocim
    Wynajmę mieszkanie Nowy Prokocim

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WITAM, WYNAJMĘ LOJALNYM OSOBOM, spokojne, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie. Przy bloku jest darmowy parking. Istnieje możliwość korzystania z zamykanego płatnego parkingu. W bl...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego P...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dobrego Pasterza - Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na czwartym pi...

  • Mieszkanie Kraków Dąbie, Dąbie, Ofiar Dąbia
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Dąbie, Dąbie, Ofiar Dąbia

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokoj...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta d...

  • Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika
    Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmiemy studio ok. 20 m2, na dowolną długość wynajmu od 2-12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. LOKALIZACJA: Dzielnica: Prądnik...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2,...

  • Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3
    1 / 7
    Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt funkcjonalne studio przy ul. Św. Kingi 3 w Krakowie. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m². W pełni wyposażone. Położone na parterze d...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Ul. Powstańców: 1-pokojowe, jasna kuchnia, duża logia
    1 / 7
    Ul. Powstańców: 1-pokojowe, jasna kuchnia, duża logia

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Małe, zgrabne dla 1-2 osób mieszkanko w dobrej lokalizacji. Ustawny duży pokój [obecnie bez roślin]. Kuchnia z pełnym AGD. Duża logia z roletą. Bazowy standard. Market o dwa kroki....