• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie 55 m² z balkonem | Garaż | Komórka lokatorska Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodów...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezent...

  • 3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A
    1 / 10
    3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia od 01.04 Nowe Ładne Ciepłe Oszczędne Jasne i słoneczne +48 [tel] Lub [tel] poprzez what's up

  • Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka
    1 / 16
    Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka

    Kraków

    • 1 720 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, dla 1os lub 2osób do wynajęcia kawalerka 17m2 w Krakowie IXdzielnica Podgórze Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Sucha. Do tramwajów 8min pieszo, do autobusów mpk 4min pieszo, do...

  • Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s
    1 / 10
    Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s

    Kraków

    • 1 770 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duży nowoczesny, samodzielny pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 45 m2.. Blok, miłe osiedle, duży wewnetrzny ogródek. Jeden mniejs...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicz...

    Kraków

    • 2 599 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Już Dostępne! Mieszkanie zostanie gruntownie odmalowane. Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wy...

  • Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów
    1 / 10
    Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój z balkonem do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy...

  • Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów
    1 / 8
    Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy - Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem
    1 / 7
    Wynajem

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę kawalerkę na Grzegorzkach,,słoneczna,okna od strony południowej, widok na drzewa, przystanek tramwajowy pod blokiem. W kuchni nowe: meble kuchenne, zmywarka, lodówka, płyta...

  • Apartament w kompleksie Angel Wawel, basen, siłownia, sauna
    1 / 16
    Apartament w kompleksie Angel Wawel, basen, siłownia, sauna

    Kraków

    • 5 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220 ekskluzywnych...

  • Angel Stradom - komfortowe mieszkanie z jedna sypialnią
    1 / 13
    Angel Stradom - komfortowe mieszkanie z jedna sypialnią

    Kraków

    • 5 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia apartament o wielkości 46,78 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa – Angel Stradom, Stare Miasto, ul. Stradomska....

  • Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie
    1 / 16
    Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie

    Kraków

    • 4 950 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym miejscu przy ul. Dietla, które łączy klimatyczne aspekty krakowskiego Starego Miasta i Kazimierza. To doskonała przestrzeń dla tych, którzy ce...

  • Dwupokojowe nowe mieszkanie od zaraz Kraków, ul. Sarmacka
    1 / 6
    Dwupokojowe nowe mieszkanie od zaraz Kraków, ul. Sarmacka

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz na dłuższy czas dla osób pracujących czyste, nowe, bardzo ładne mieszkanie składające się z pokoju z kuchnią, przedpokoju, łazienki i pokoju - 40m2. Kuchnia...

  • 2-pokojowe , Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane, Nowe
    1 / 12
    2-pokojowe , Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane, Nowe

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie LOKALIZACJA: Ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porząde...

  • Nowe 2 pokojowe z m. postojowym- Kraków- Domagały
    1 / 15
    Nowe 2 pokojowe z m. postojowym- Kraków- Domagały

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bloku z windą przy ul. M. Domagały. (Bieżanów- Złocień). Mieszkanie o pow. 35 m2 składa się z : - przestronny salon (rozkładan...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, pl. Wolnica
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, pl. Wolnica

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najba...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Profesora Władysława Szafera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Profesora Włady...

    Kraków

    • 4 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    / Mieszkanie trzypokojowe / po generalnym remoncie / ul. Szafera/ Prezentuję mieszkanie do wynajęcia, trzypokojowe z kompletnym wyposażeniem, w wysokim standardzie, zlokalizowane...

  • Wynajmę kawalerkę na Olszy
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę na Olszy

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę od zaraz kawalerkę 29m na Olszy, po generalnym remoncie, w pełni wyposażoną. Najem 2000, czynsz administracyjny 760 zl wraz z ciepłą wodą, prąd w/g zużycia. Okolica cicha...

  • ul. Wielicka Komfortowe mieszkanie 2. pokojowe z balkonem
    1 / 11
    ul. Wielicka Komfortowe mieszkanie 2. pokojowe z balkonem

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Komfortowe mieszkanie o pow. 66 m2 z balkonem, położone w bloku przy ul. Welickiej. Wyższy parter w czteropiętrowym budynku. Wewnątrz dziedzińca jest zielony ogród, kwiaty, alejki,...

  • Miesz. 2 pok. 45m^2 Ruczaj, Grota-Roweckiego, Kampus UJ 2999
    1 / 8
    Miesz. 2 pok. 45m^2 Ruczaj, Grota-Roweckiego, Kampus UJ 2999

    Kraków

    • 2 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w spokojnej okolicy w niskim bloku na osiedlu Ruczaj. Mieszkanie umeblowane, przytulne, komfortowe i gotowe do zamieszkania. W pobliżu dostęp do wszelkich...