• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Wieliczka

(8)
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 447 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim pięt...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 422 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 465 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym p...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 449 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 454 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno j...

  • Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa
    Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa

    Wieliczka

    • 445 625 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza rynek pierwo...

    Kraków » Krowodrza » ul. Grottgera

    • 527 482 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, brak podatku PCC. Do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim, 1-pokojowy z balkonem. Ekspozycja zachodnia. widok na zieleń. Mieszkanie mieści się w nowoczes...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod kl...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 499 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Erazma Jerzmanowsk...

    Kraków » Podgórze » ul. Jerzmanowskiego

    • 437 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podat...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie rynek pierwotny ul. Białorus...

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Białoruska

    • 454 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza rynek pierwotny ul. gen. Józefa Wybic...

    Kraków » Krowodrza » os. Wybickiego

    • 492 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały ul. Rusznikarska

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Rusznikarska

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 35m² w atrakcyjnej lokalizacji! Waweldom.pl ma przyjemność zaprezentować to nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Prądnik Bia...

  • Kraków Emaus Wola Justowska kawalerka inwestycyjna - stan idealny

    Kraków

    • 449 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 26 412 zł/m2 cena za metr

Kraków » ul. Plac Zbawiciela

    • 770 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy Placu na Groblach - w pobliżu Wawelu. Mieszkanie ma powierzchnię 28,32 i składa się z pokoju, przedpok...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Rakowicka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Rakowicka

    • 860 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 23 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    InPoint Property ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rakowickiej 15A - Inwestycja Apartamenty Pi & Sigma...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 455 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wygodne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 32,99 m2, położone na parterze w nowym budynku na Al. Jana Pawła...

  • Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego
    1 / 3
    Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo ładna, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 22 m2 (ul. Bobrzyńskiego). Wyposażenie: · lodówka, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, pralka;...

  • Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak

    Kraków

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowym budownictwie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja pod kątem wynajmu. Bardzo dobra komunikacja z cen...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 505 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 26 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania z potencjałem. Do generalnego remontu. Wyjście na prywatny ogródek. Ogrzewanie i ciepła woda z MPEC, brak gazu!. Do sprzedania jednopok...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 465 291 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE • Powierzchnia: 20 m² • Piętro: 2 (w nowej kamienicy z windą) • Rok budowy: 2019 • Stan: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamanio...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego

    Kraków

    • 474 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Okna na dziedziniec, zieleń i cisza. Winda! www.glodeknieruchomosci.pl Do s...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • Mieszkanie w kamienicy | ul. Brzozowej

    Kraków » ul. Brzozowa

    • 679 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 23 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m², położone przy ul. Brzozowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i turystycznych części Krakowa. Lokal znajduje się w kli...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 549 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod wynajem lub dla pary. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie. Nowe budownictwo, monitoring. www.glodek...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa

    Kraków

    • 2 050 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Polecamy do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w nowym budynku przy ulicy Agatowej (Bieżanów-Prokocim, os....

  • Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj
    1 / 15
    Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się w Krakowie przy ulicy Lubostroń 15 w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: Inwestycja "Lubostroń Park" zost...

  • Kawalerka z ogródkiem | wyposażona | 2020

    Kraków » ul. Małysiaka

    • 480 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2...

  • Jasne mieszkanie | 36 m² | 2020

    Kraków » Podgórze » ul. Szwed-Śniadowskiej

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Długosza

    Kraków » Podgórze » ul. Długosza

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka
    Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 20 m...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach

    Kraków

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego / ul. Powstańców / ul. 29 Listopada) !!...

  • Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika
    Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmiemy studio ok. 20 m2, na dowolną długość wynajmu od 2-12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. LOKALIZACJA: Dzielnica: Prądnik...