• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Wieliczka

(36)
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowa...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 727 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 701 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 918 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 680 274 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka
    1 / 9
    Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa. -Nieru...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje
    1 / 7
    Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje

    Wieliczka

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Wieliczce, z balkonem i widokiem na łąki, miejscem postojowym oraz ogrzewaniem miejskim, idea...

  • Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego
    Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego

    Wieliczka

    • 819 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, Aleja Parkowa, Wieliczka w pobliżu Solne...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka
    Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka

    Wieliczka

    • 799 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WIELICZKA - UL. KRZYSZKOWICKA - NOWA INWESTYCJA - 3 POKOJE - I PIĘTRO -OGRÓDEK - BALKON - STRYCH - MIEJSCE POSTOJOWE!!! !!!!OFERTA BEZ PROWIZJI!!! Do zaoferowania mamy mieszkania...

  • Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza

    Wieliczka

    • 558 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², znajdujące się na 4. piętrze w bloku bez windy .Mieszkanie jest umeblowane częściowo i po remoncie odmalowane wymieni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka » ul. Jaworowa

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 710 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 2 poziomy | Wieliczka | bezprowizyjnie
    1 / 12
    2 poziomy | Wieliczka | bezprowizyjnie

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości