• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim rynek pierwotny

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 1 350 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 11 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania przestronny apartament o pow. całkowitej 206,48m 2 i pow. użytkowej 119,47m 2 położony w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokal...

  • 2-pokojowe mieszkanie 40m2 Krowodrza Górka ofert właściciela
    1 / 8

    Nowe

    2-pokojowe mieszkanie 40m2 Krowodrza Górka ofert właściciela

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – 40 m², 2 pokoje – Krowodrza Górka Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji – prz...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
    1 / 9

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    | Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa

    Kraków

    • 1 040 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem n...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r....

  • Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela
    1 / 9

    Nowe

    Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Teatrze Bagatela. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. BUDYNEK I OKOLICA: Mieszkanie mieś...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki
    1 / 6

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki

    Kraków

    • 834 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszka...

  • Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż
    1 / 16

    Nowe

    Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż

    Kraków

    • 807 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,53 m2, położone przy ul. Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony. Oferta na zasad...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwu...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Wysokie

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Wysokie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 pokoje | 47 m² | balkon | 1 piętro | os. Wysokie | Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach,...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana

    Kraków

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza, Kijowska

    Nowe

    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza, Kijowska

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowany w inwestycji przy al. Kijowskiej (Krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze dziesięciopiętr...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskiego

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskie...

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, Grzegórzki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państw...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie...

  • Stylowa Kawalerka, Podgórze, Józefińska, Po remonc
    1 / 12
    Stylowa Kawalerka, Podgórze, Józefińska, Po remonc

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Józefińskiej. MIESZKANIE (30 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,...

  • Wynajme mieszkanie od 15.05.2026
    1 / 8
    Wynajme mieszkanie od 15.05.2026

    Niepołomice

    • 3 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach ul Wimera od 15.05.2026 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym na poziomie 2 piętra. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoj...

  • 2 pokoje z AC + taras - Mogilska 130
    1 / 9
    2 pokoje z AC + taras - Mogilska 130

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130...

  • Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy
    1 / 16
    Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zam...

  • Wynajmę mieszkanie Nowy Prokocim
    Wynajmę mieszkanie Nowy Prokocim

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WITAM, WYNAJMĘ LOJALNYM OSOBOM, spokojne, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie. Przy bloku jest darmowy parking. Istnieje możliwość korzystania z zamykanego płatnego parkingu. W bl...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.
    1 / 9
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 647 820 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "Młyny Mog...