• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • 3-pokojowe mieszkanie 68m2 - taras 5m2, balkon 4,77m2 Park Aleksandry
    3-pokojowe mieszkanie 68m2 - taras 5m2, balkon 4,77m2 Park Aleksa...

    Kraków

    • 1 070 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJESZ ZA GOTOWKE? OTRZYMASZ NA POCZATEK NEGOCJACJI KOMORKE LOKATORSKA O WARTOSCI 20 TYS ZL! ZAPRASZAMY ZDECYDOWANYCH KLIENTOW! Aktualizacja z 27.03.2026 Cena zawiera kompletne...

  • Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie
    1 / 9
    Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i oddzielnym w.c. - w Bronowicach w cichym, kameralnym miejscu w pobliżu ul. Ojcowskiej i Chełmońskiego. Lok...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Józefa Chełmońskiego
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Józefa Chełmońskiego

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na wynajem 1 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią i dużą łazienką w dzielnicy Prądnik Biały znajdujące się przy ulicy Józefa Chełmońskiego 106 obok Galerii Bronowice...

  • Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów
    Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów

    Węgrzce

    • 1 395 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwu...

  • Wynajmę nowe 2-pok. w pobliżu Galerii Bronowice
    Wynajmę nowe 2-pok. w pobliżu Galerii Bronowice

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-pi...

  • mieszkanie 50m z dużym ogrodem pet friendly
    1 / 9
    mieszkanie 50m z dużym ogrodem pet friendly

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem i garażem – ul. Bobrzyńskiego 19, Ruczaj, Kraków Opis nieruchomości: Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na podw...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, prof. Michała Bobrzyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | KRAKÓW- DĘBNIKI/RUCZAJ (rejon Czerwonych Maków) MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POWIERZCHNI OK.49,5 M2 DO WPROWADZENIA...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Rakowicka
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Rakowicka

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Mistrzejowice, Osiedle Złotego Wieku
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Mistrzejowice, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 3 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość ter...

  • Mieszkanie Kraków, Bobrowskiego
    Mieszkanie Kraków, Bobrowskiego

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Atrakcyjna lokalizacja na Grzegórzkach / MPK Aleja Pokoju 150 m - Bulwary Wiślane 500m / Zadbana kamienica w cichym miejacu , dużo zieleni . Lokal na drugim piętrze , ogrzewanie...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Okólna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Okólna

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z l...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Opatkowice, Macieja Dębskiego
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Opatkowice, Macieja Dębskie...

    Kraków

    • 429 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem,  na 1 piętrze w nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ i...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Dywizjonu 303
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Dywizjonu 303

    Kraków

    • 640 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrz...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska

    Kraków

    • 775 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posia...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Lema
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Lema

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 22 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 pi...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek

    Kraków

    • 1 030 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 20 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatycz...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów

    Kraków

    • 970 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budyn...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    | Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 728 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętr...