• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim rynek pierwotny

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 1 350 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 11 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania przestronny apartament o pow. całkowitej 206,48m 2 i pow. użytkowej 119,47m 2 położony w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokal...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa

    Kraków

    • 1 040 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem n...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki

    Kraków

    • 834 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszka...

  • Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż
    1 / 16
    Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż

    Kraków

    • 807 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,53 m2, położone przy ul. Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony. Oferta na zasad...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwu...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana

    Kraków

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku...

  • Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy
    1 / 16
    Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.
    1 / 9
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 647 820 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "Młyny Mog...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 70 m² z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m² ,...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 301 850 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice
    1 / 15
    Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice

    Kraków

    • 2 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 21 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Lindego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: Ulica Lindego...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 330 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|68,28m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|68,28m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 568 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie | 2 pokoje | 34,36m2 | Garaż
    1 / 11
    Mieszkanie | 2 pokoje | 34,36m2 | Garaż

    Kraków

    • 585 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Conrada w dzielnicy Azory w Krakowie. Lokalizacja: Dzielnica Azory ch...

  • Mieszkanie Skawina
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rod...

  • Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...
    1 / 7
    Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...

    Kraków

    • 858 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    13000 /m2 w stanie wymagającym odmalowania, wymiany drzwi wewnętrznych i zrobienia podłóg w pokojach. ---------------------------------------------------- Mam na razie sporo czas...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 945 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 619 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...