• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów

    Kraków

    • 970 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budyn...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 728 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętr...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | BLISKO SKLEPÓW, USŁUG I KOMUNIKACJI. MIESZKANIE NA ULIC WROCŁAWSKIEJ. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 845 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Jasne mieszkanie | 36 m² | 2020

    Kraków » Podgórze » ul. Szwed-Śniadowskiej

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 713 280 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 458 676 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
    1 / 8

    Kraków

    • 457 306 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 713 400 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Daszyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Daszyńskiego

    Kraków

    • 939 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 22 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA Fantastyczny apartament 2 pok., z balkonem, w nowoczesnym budownictwie, na Grzegórzkach, w okolicy Galerii Kazimierz. 5 min. spacerem do Rynku Główny Zapra...

    1 / 8

    Kraków

    • 620 424 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 585 048 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 585 270 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 622 188 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 643 659 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 624 330 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 666 792 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 915 705 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

    1 / 8

    Kraków

    • 717 240 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro