• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 801 796 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania p...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Rakowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Rakowicka

    Kraków

    • 669 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 2 POKOJE / 36 M² / 1 PIĘTRO / JASNE WNĘTRZE / GALERIA KRAKOWSKA / DWORZEC GŁÓWNY/ KRÓTKI NAJEM / KOMÓRKA LOKATORSKA / KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest id...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 1 271 985 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojo...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 1 630 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 24 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,99m², z prywatnym tarasem o pow. 40,12 m² w prestiżowej inwestycji „U Przybyszewskiego” - K...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Aleja Pokoju

    • 1 115 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, Aleja Pokoju, Grzegórzki. Aleja Pokoju, Grzegórzki to miejsce z doskonałą komunikacją. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony o 2 minuty sp...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Widok
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Widok

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Widok. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze a jego metraż licz...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Przyjaźni Po...

    Kraków

    • 1 215 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie sprawdzi się pod inwestycję lub dl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Przestronne mieszkanie, stan b. dobry, 10 500zł/m2!
    1 / 7
    Przestronne mieszkanie, stan b. dobry, 10 500zł/m2!

    Kraków

    • 569 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie 56 m² | parter | Aleksandrowice, os. Pod Lipkami Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na parterze kameralnego, 1-pi...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchó...

    Kraków

    • 815 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² | ul. Krowoderskich Zuchów | + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu....

  • Mieszkanie Skawina, Bukowska
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Bukowska

    Skawina

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m² - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4. piętrze w 4-...

  • 2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj
    1 / 16
    2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. VETULANIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY | JASNE | DO WEJŚCIA | BALKON I WIDOK Z 5 PIĘTRA MIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY,...

  • 2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny
    1 / 15
    2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny

    Kraków

    • 649 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta, C...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice, Opatkowice, Władysława Taklińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Swoszowice, Opatkowice, Władysława Taklińskiego

    Kraków

    • 1 240 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | BEZCZYNSZOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY Na sprzedaż ATRAKCYJNE i BEZCZYNSZOWE mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m² zlokalizowane...

  • Apartament 82 m2, 3 miejsca postojowe, taras 77 m2
    1 / 16
    Apartament 82 m2, 3 miejsca postojowe, taras 77 m2

    Kraków

    • 1 599 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 19 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 wykończony w standardzie premium z widokowym tarasem o powierzchni 77,35 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka lokators...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce

    Kraków

    • 325 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,9 m² na parterze w 4-piętrowym bloku z lat 60. Ta funkcjonalna kawalerka, wymagająca remontu, daje szerokie możliwości aranżacji według w...

  • 3 pokojowe mieszkanie 48m| Kraków - Osiedle Szkolne | balkon
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 48m| Kraków - Osiedle Szkolne | balkon

    Kraków

    • 679 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone na 3. piętrze (4 kondygnacje) w zielonej części Krakowa – Osiedle Szkolne (Nowa Huta). Układ: salon z aneksem kuche...