• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 12 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia klimatyczny, czteropokojowy apartament o pow. 171,20m 2 usytuowany na III piętrze w reprezentacyjnej kamienicy z windą przy ul. Basztowej. Apartament skł...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kurdwanów ul. Nowosądecka

    Kraków » Podgórze » ul. Nowosądecka

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Kościuszki

    Kraków » Krowodrza » ul. Kościuszki

    • 949 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 26 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem
    1 / 13
    Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem, Bieńczyce (os. Na Lotnisku) Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bud...

  • Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka
    1 / 9
    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – ul. Tyniecka | Dębniki Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalna i ustawna kawalerka o powierzchni 34,6 m2, zlokalizowana na kameralnym,...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Domini...

    Kraków » ul. Dominikanów

    • 590 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Rezedowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Olsza ul. Wileńska

    Kraków » ul. Wileńska

    • 850 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wileńskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. al. Przyjaźni

    Kraków » Nowa Huta » al. Przyjaźni

    • 455 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Grzegórzecka

    Kraków » ul. Grzegórzecka

    • 615 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grzegórzeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale

    Kraków

    • 645 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone  w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie 3pokojowe - odebrane, gotowe

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 897 531 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zie...

  • Mieszkanie jak dom! Nowa Huta

    Kraków » ul. Michała

    • 1 270 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące p...

  • Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem

    Kraków » ul. Michała

    • 799 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkan...

  • Mieszkanie do remontu w Skawinie| 3 pokoje

    Skawina

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3 piętrze z 3 w budynku z lat 60., zlokalizowanym w Skawinie przy ul. Kraszewskiego...

  • 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ugorek

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku z...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów
    1 / 7
    Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z dużym ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. Inwestycja wyró...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 053 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na 1 piętrze od strony dziedzińca, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko rond...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 293 006 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 15 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne dla r...

  • 3-pok mieszkanie z balkonem do remontu. Bieńczyce

    Kraków » Bieńczyce » ul. Osiedle

    • 625 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny? Ta nieruchomość o powierzchni 52,5 m² to idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych po...

  • Przestronne 5 pokojowe mieszkanie  z piwnicą
    Przestronne 5 pokojowe mieszkanie z piwnicą

    Kraków

    • 831 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 84 m², usytuowanego na 3 piętrze w 4-...