• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Spółdzielców
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Spółdzielców

    Kraków

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysł...

  • Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia

    Myślenice

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,92m2 z osobną kuchnią i dwoma balkonami, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Myślenic na Osiedlu Tysiąclecia. To idealn...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na wysokim parterze w kamienicy w samym centrum Nowej Huty. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, osobnej kuchni...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki
    1 / 4
    PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki

    Kraków

    • 2 450 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 22 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRYWATNIE Sprzedaż bez prowizji. Prywatnie sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską w kameralnej kamienicy po generalnym remoncie (10 lat...

  • Dwa oddzielne pokoje - aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 720 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone w północno – wschodniej części Krakowa, przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 47m2 obejmuje: - salo...

  • Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone

    Kraków

    • 745 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję komfortowe, w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy, 41,2 m² | 2 pokoje | łazienka | oddzielna kuchnia | balkon | komórka lokatorska...

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie z balkonem

    Kraków

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2pokojowe z balkonem. Mieszkanie do tej pory zamieszkałe przez właścicieli. Stan bardzo dobry bez uszkodzeń. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022r. Obecn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Skawina, Kopernika
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kopernika

    Skawina

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) NOWE KAMERALNE BUDOWNICTWO 201...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny ul. Centralna

    Kraków » Nowa Huta » ul. Centralna

    • 495 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Centralnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska

    Kraków

    • 638 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m²,...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 595 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena ... Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaż...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,

    Kraków

    • 7 416 150 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 34 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie : - przestronny apartament 5 pokojowy położony nad bulwarami Wiślanymi  - 2 łazienki, - WC, - pralnia, - 2 garderoby, - kuchnia, - przedpokó...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Kujawska

    Kraków » Krowodrza » ul. Kujawska

    • 559 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kujawskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zloka...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana

    Kraków

    • 1 179 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie...

  • Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem, 66m2

    Kraków » Bronowice » ul. Podkowińskiego

    • 999 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentuję przestronne 3-pokojowe, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m², zlokalizowane w krakowskich Bronowicach przy ul. Podkowińskiego. Loka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Salwatorska

    Kraków » Krowodrza » ul. Salwatorska

    • 1 342 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Salwatorze , w pobliżu ul. Salwatorskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Żabiniec ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Żabiniec. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....