• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 899 964 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 622 062 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 320 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 659 358 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
    1 / 8

    Kraków

    • 625 086 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 709 440 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 488 106 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa

    Kraków

    • 860 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Centrum Kazimierza | 50 m² | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptac...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone

    Kraków

    • 920 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z klimatem | Nowa Huta | 2 piętro | po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętroweg...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 862 316 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,58 m², zlokalizowane na 2 i 3 piętrach w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: 1 piętro: - salo...

  • Mieszkanie
    1 / 7
    Mieszkanie

    Kraków

    • 890 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartametowiec pochodzi z 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m². Składa się z kuch...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Bronowicka
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Bronowicka

    Kraków

    • 3 600 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENT PREMIUM - BRONOWICE - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA!!! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zl...

  • Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice
    1 / 5
    Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Ogłoszenie na wyłączność biura Nieruchomości Profesjonalnie 3 pokojowe mieszkanie z oddzieln...

  • Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2
    1 / 16
    Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,65 m², położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2021 roku na osiedlu Złocień. U...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 26 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | Grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie wykończone 2 la...