• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 996 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację!Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zloka...

  • Stare Podgórze | 49 m² | Balkon | Wysoki standard

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 999 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 49 m², z wyjściem na balkon, zlokalizowany w sercu Krakowa przy klimatycznej ulicy Piwnej (Stare Podgórze). To unikatowa pro...

  • 2 POKOJE PREMIUM | KRÓTKI TERMIN 6,4% ROI | LUBICZ

    Kraków » ul. Rakowicka

    • 720 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 28,11 m², przygotowane pod wynajem krótkoterminowy.Mieszkanie jest położone przy ul. Rakowickiej w ścisłym centrum Krak...

  • OKAZJA! | 3 pokoje | remont | ul. Fatimska

    Kraków » Bieńczyce » ul. Fatimska

    • 725 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,3 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80. przy ul. Fatimskiej w Krakowie, dzielnica Bie...

  • Kameralne osiedle - cisza i spokój

    Kraków » ul. Wrobela

    • 1 024 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 94,56...

  • Od południa | Ogródek 51,5 m2 | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 712 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromski...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,81 m², mieszczące się na Osiedlu Piastów. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Dogodna lokali...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 5 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m², położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameraln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 16 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 122m2, ul. Kremerowska, Stare Miasto. >> Oferta na wyłączność > Nasze biuro współpracuje z renomowanym doradcą kredytowym z mFinanse, który p...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m² Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,29 m², mieszczące się na Osiedlu Albertyńskim. Lokal znaj...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 686 203 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.41m2 położone na...

  • Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana
    Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana

    Kraków

    • 693 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    **Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką – ul. Krzywy Zaułek, Bronowice, Kraków** Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednoc...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 644 568 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 705 166 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Skorzystaj z wysokich rabatów na wybrane mieszkanie oraz miejsce postojowe Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska

    Kraków

    • 1 749 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w peł...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m² | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 632 667 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 1 120 434 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki Wschód, Stanisława Lema
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki Wschód, Stanisława Lema

    Kraków

    • 389 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony, blisko ulicy Mogilskiej oraz Parku Lotników w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -...