• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. św. Gertru...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Gertrudy

    • 698 560 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada

    Kraków

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Mitkowskiego
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Mitkowskiego

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Bartosz Hein tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomoś...

  • Sprzedam mieszkanie 33
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 33

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krakowie Podgórze Ul.Włoska. Mieszkanie posiada osobną kuchnię pokoj,loggię oraz piwnicę,znajduje się na 10 p. blok z lat 80,parking dla mieszkańców. Dobr...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, oś. Avia
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, oś. Avia

    Kraków

    • 789 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje/ 48 m2/ balkon/ Czyżyny /oś. Avia/ 2016 r Super oferta inwestycyjna. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m 2 usytuowane na 3 piętrze...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Łagiewniki ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 1 070 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 16 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Młodej Polski

    Kraków » Krowodrza » ul. Młodej Polski

    • 620 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Młodej Polski i Bronowickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stroni...

  • Sprzedam mieszkanie Nowy Prokocim
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Nowy Prokocim

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo, Jeśli zależy Wam na zakupie mieszkania od pewnego i bezpiecznego właściciela, to zapraszam do przeglądnięcia zdjęć, oraz zobaczenia ich na żywo. TARAS BALKONO...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Dywizjonu 303
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Dywizjonu 303

    Kraków

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe , przestronne o powierzchni prawie 64m2 . Wygodne 1 piętro na zielonym osiedlu z doskonałą komunikacją . Mieszkanie posiada 2 sypialnie , salon z funkcją sp...

  • Kawalerka | Prądnik Biały | wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka | Prądnik Biały | wysoki standard

    Kraków

    • 445 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 19 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY | WYSOKI STANDARD | DO WEJŚCIA | DUŻY BALKON MIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SIN...

  • Przytulne mieszkanie z doskonałą komunikacją i widokiem na Tatry
    Przytulne mieszkanie z doskonałą komunikacją i widokiem na Tatry

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bielany, będące częścią Dzielnicy VII Zwierzyniec, to jedna z najbardziej unikalnych i prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych Krakowa - sąsiadują z Przegorzałami i Wolą Justowską....

  • Lokal-mieszk.98 metr = 1. 109. 000 zł. Kraków-Śródmieście..
    1 / 16
    Lokal-mieszk.98 metr = 1. 109. 000 zł. Kraków-Śródmieście..

    Kraków

    • 1 109 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 11 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Właściciel w 100 % udziałów ów Lokalu-mieszkalnego, j/w na foto !! Wycena megoLokalu, przez bieglegoRzecoznawceMajątkowego, opiewa na kwote =1. 247.000zł. ( 1.mln 247.000zł.) za...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewic...

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, Osiedle na Stoku
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, O...

    Kraków

    • 363 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. pięt...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Śliczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Śliczna

    Kraków

    • 719 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ok. 49,8 m2, ul. Śliczna w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal dwupokojowy na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. M...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Zakrzowiecka

    Kraków » Dębniki » ul. Zakrzowiecka

    • 614 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zakrzowieckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. Gustawa Daniłow...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Daniłowskiego

    • 519 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • REZERWACJA | Nowe budownictwo | Łagiewniki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Hoffmanowej

    • 765 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [REZERWACJA]Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność!0% - Biuro nieruchomości LIVADO nie pobiera prowizji!LIVADO zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powier...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia, Os. Strusia
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia, Os. Strusia

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KRAKÓW -BIEŃCZYCE -KRAKÓW - NOWA HUTA - OS. STRUSIA - 3 POKOJE - BALKON - PO REMONCIE!!! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,67 m2 zlokalizowane na os. S...

  • 2 pokojowe z balkonem - Nowa huta
    2 pokojowe z balkonem - Nowa huta

    Kraków

    • 480 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W ofercie sprzedaży- 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz balkonem zlokalizowane na 3. piętrze budynku bez windy w Nowej Hucie. Nieruchomość o powierzchni ok 38 m2 składa s...