• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Józefa Łepkowskiego
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Józefa Łepkowskiego

    Kraków

    • 800 338 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prądnik Czerwony Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% PCC w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położon...

  • Mieszkanie Kraków, al. 29 Listopada
    Mieszkanie Kraków, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 900 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy A...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza

    Kraków

    • 679 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrz...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach

    Kraków

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego / ul. Powstańców / ul. 29 Listopada) !!...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postoj...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem | ul. Pychowicka | Zakrzówek | RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobi...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 733 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Gotowe mieszkanie, dostępne bez prowizji oraz 2% PCC w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 poło...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Gołaśka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Gołaśka

    Kraków

    • 835 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znaj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 991 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 999 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe, jasne z 34m ² tarasem i biokominkiem

    Kraków » Bronowice

    • 1 289 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 20 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m² (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części Krak...

  • Dwupokojowe mieszkanie, świetna lokalizacja!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Aleja Pokoju

    • 748 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które ze względu na lokalizację, może być zarówno doskonałą inwestycją jak również mieszkaniem na własny użytek. NIERUCHOMOŚĆ:Nier...

  • Apartament inwestycyjny w centrum miasta

    Kraków » ul. Grzegórzecka

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego apartamentu w centrum miasta. To mieszkanie, które bezustannie na siebie pracuje! Gotowy produkt inwestycyjny - zapraszam!...

  • 3 pokoje | Wysoki Standard | os.Teatralne

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 990 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m², położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 1954 roku na ceni...

  • 2-pokoje, 36m, ul. Wielicka (Podgórze)

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m², położone przy ul. Wielickiej w Krakowie, w dobrze skomunikowanej, zielonej części Podgórza.Mieszkanie znajd...

  • Jasne mieszkanie 3-pokojowe, duży balkon, bez pcc

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 816 813 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych.Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym bud...

  • Kawalerka z osobną kuchnią | balkon | piwnica |

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Telimeny

    • 420 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,05 m², położone w Krakowie przy ul. Telimeny , w budynku z 1984 roku. Lokal znajduje się na parterze i stanowi świetną propozycję zarówno dl...

  • Taras 9 m2 | Salon od południa | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 982 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z...